Велигден 2019

Велигден во Ханиоти – специјална понуда

Препознатливо по космополитската атмосфера Ханиоти е местото каде традиционалното се меша со модерните европски трендови. Прекрасна плажа, чисто море и добар избор на забавни сето ова собрано во Ханиоти. Има голем број супермаркети, продавници, ресторани и објекти за забава.

За Велигден 2019 ја препорачуваме токму оваа специјална понуда која вклучува:

Термин: 26.04-29.04.2019 ( 3 ноќи/ 4 дена)

  • Превоз со туристички автобус на релација Скопје – Ханиоти – Скопје
  • 3 ноќевања во  хотел Simotel Ermis 3* двокреветни,трикреветни и четирикреветни соби  ( 3 ноќевања)  на база ноќевање со појадок.
  • Организација на патувањето

Цена на аранжманот79 еур  (4898,oo ден.)

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ