Велигден 2019

Велигден 2019 Грција Халкидики

РАСПРОДАДЕН АРАНЖМАН

За Велигденските празници покрај море. Пакет аранжман со автобуски превоз и 3 ноќевања за само 59 евра.

Вила Парадисо – Пефкохори

Цена: 59 евра (3.658ден.)
Цената вклучува:
• Превоз на наведената релација
• Сместување во студиа и апартмани ( 3 ноќевања)
• Организација на патувањето
• За сопствен превоз се одбива 10 еур од цената на аранжманот

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ