Велигден 2019

Велигден 2019 – Црна Гора – манастир Острог

За Велигденските празници прошетка по јадранскиот брег – Црна Гора

Пакет аранжман со 4 ноќевања и автобуски превоз
за само 3.900 ден

Аранжманот вклучува:

4 ноќевања во Сутоморе
превоз со високо туристички автобус на наведената релација
посета на Острог, Подгорица, Сутоморе, Бар
пратител за време на целото патување
организација и реализација на патувањето

Разглед на манастирскиот комплекс кој датира од 17 век и поклонување пред моштите на Св. Василие Острошки.

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ