ЛЕТО 2018

PORTO SANI ***** SANI

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун

Сместување: 113 соби во вили на марината. Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио, електронски сеф.

Услуга: ноќевање со појадок Содржини: 2 ресторани, бар, мини маркет, библиотека, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг…

Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште, фудбалско игралиште.

 

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ