Лето 2019

ПЕФКОХОРИ

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила АГЕЛИКИ –10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот.
Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема:

  • АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.
  • Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси.

Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

Вила ПАРАДИЗО – Пефкохори

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила ПАРАДИЗО -10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Локација: Се наоѓа на сама од плажа, во непосредна близина на центарот.
Сместување: Трикреветни, четирикреветни и шестткреветни апартмани.
Опрема: АПП – опремена кујна, одделна спална соба, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).
Клима уред: Доплата на лице место 5 еур од ден.

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ