Нова Година 2019

Нова Година 2019 во ПАРАЛИЈА со дочек во ресторан

Аранжманот вклучува:

  • 3 ноќевања по лице во двокреветна и трокреветна соба во Хотел Еrato и Paralia Inn
  • 3 појадока ( buffe – шведска маса)
  • 1 вечера ( buffe – шведска маса)
  • 1 вечера континентал
  • Свечена Новогодишна вечера ( 6 порции, пијалок)
  • Жива музика ( староградска, народна, забавна, интернационална)
  • Почеток на Свечената Новогодишна Вечера во 21.00ч. во ресторан Хотел Ерато и Хотел Паралиа Ин!

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ