Нова Година 2019

Нова Година 2019 во НЕА МОДАЊА

Нова Година 2019 во НЕА МОДАЊА со шопинг во Солун и факултативна ,посета на бањскиот комплекс “Лутра “

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 109 eур во вила “Katrin Luxury“

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 139 еур во хотел “Sokratis “

Во цената е вклучено:
– Превоз на релација Скопје – Неа Модања – Скопје
– 3 ноќевања во вила “Katrin Luxury “ или
– 3 ноќевања со појадок во хотел “Sokratis “
– Дочек на Нова Година во таверна “Barells “ со вечера и традиционална грчка програма
– Организација и водство на аранжманот

 

No Url Found

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ