Нова Година 2019

Нова Година 2019 во БУКУРЕШТ

Нова Година 2019 во БУКУРЕШТ и откривање на мистичната Трансилванија
28.12-02.01.2019

Цена на аранжманот 145 евра / 8.990 денари

Промо цена 130 евра / 8060 денари ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.11.2018

Цената е по ЛИЦЕ и вклучува:

 • Автобуски превоз Скопје – Романија – Скопје
 • 3 Ноќевања со појадок во HOTEL SIR ORHIDEA 2**

( на 5мин. одалеченост од метро станица, McDonalds, Starbucks i Subway)

 • Разглед на градот – Букурешт со водич
 • Трансилваниа тура –Посета на замокот Бран со придружник
 • Посета и разглед на градот Брашов
 • Туристичка такса
 • Пратител во текот на целото патување
 • Организација на Новогодишна Прослава на плоштад со превоз

 

ИН ТРАВЕЛ

 •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

 •    Телефон: +389 2 3121 551

 •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ