Лето 2019

Неа Модања

Неа Модања се наоѓа на 60 километри оддалеченост од Солун и 160 километри од македонско-грчката граница. Неа Модања е најголемото градче на Халкидики и е познато по туристичките капацитети и одличните можности за забава.

Во центарот на градот има шеталиште, а во продолжение се наоѓаат долги песочни плажи – чисти, топли и со благо задлабочување што го прави ова место добар избор и за фамилијарен одмор.

Вила Катрин Лукс

Локација:  

На сама плажа

Опременост :

Двокреветни, трикреветни и четирикреветни студиа, опремени со кујна, тоалет, TV, клима, сеф, фен, интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност)

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ