Лето 2019

КАЛИТЕА

Вила Ангелос

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила Ангелос 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Локација: Во центарот на Калитеа, 5 мин. од плажа.
Сместување: Четирикреветни и двокреветни апартмани на високо приземје и на прв кат.
Опременост: Четирикреветен АПП – комплетно опремeна одделна кујна, две спални соби со по (два единечни кревети),ТВ,бања и тераса.
Двокреветниот АПП- два единечни кревета, одделна кујна,бања, ТВ и тераса.
Двокреветна соба – два единечни кревета, голема тераса,ТВ, бања, мал фрижидер и без опремена кујна. Клима уредот во сите капацитети е вклучен во цената .

Вила Мемфис

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила Мемфис 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, опкружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата располага со 1/3 и 1/4 студија опремени со ТВ, WiFi, клима
(вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш и балкон.

Вила Меропи и Димитра

ВИЛА МЕРОПИ e оддалеченa од градската плажа околу 150 метри, се наоѓа веднаш до главната улица на Калитеа наспроти паркот. До плажа може да се стигне преку скалите кои го сечат паркот со поглед на море или пак по улицата која води до плажа од нејзината лева страна. Вилата располага со 8 трикреветни студија опремени
со кујна, клима, телевизор, бесплатен wi-fi и мала тераса. Сите студија се со поглед кон друга вила.
ВИЛА ДИМИТРА се наоѓа во близина на центарот на Калитеа одалечена од плажа на околу 10 минути пешачење, 500м. Вилата е новаградба и е веднаш до спортското игралиште исто така близина на вилата се наоѓа парк, пекара, таверни, супермаркет, многубутици и продавници. Оваа вила располага со трикреветни и четирикреветни
студија . (опремени со кујна, wc, клима, телевизор и тераса).

Вила Меропи

Вила Димитра

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ