Зима 2018/ 2019

Hotel Yanakiev 4*, Боровец

Локација – хотелот се наоѓа покрај ски стазите во Боровец.

Хотелски содржини – бесплатен приватен паркинг, базен, спа центар,бар, ресторант,фитнес центар.

Опременост на собите – Кабловска ТВ, мини бар,тераса, дневен простор.

 

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Попуст за рана резервација/уплата:

10% до 31.10

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ