Зима 2018/ 2019

Hotel Samokov 4*, Боровец

Локација: се наоѓа во центарот на ресортот Боровец.

Капацитет: 250 стандардни соби, 11 делукс соби и 4 сјута.

Хотелски содржини: конгресен центар со 8 хали, а ла карт ресторан, панорамски ресторан, лоби бар, спорт бар, бар на базен, ноќен бар, дискотека, затворен базен, сауна, солариум, парна бања, ладен базен, фитнес, куглана, билијард, пинг понг, фризер.

Опременост на собите: мини бар, директен телефон, сателитска ТВ купатило со бања, фен, балкон.

 

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Попуст за рана резервација/уплата:

10% до 30.11

 

Дневни попусти за резервации после 01.12:

5=4; 14=12 за пристигнувања во период: 05.01-22.01 & 05.03-31.03

 

 

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ