Зима 2018/ 2019

Hotel Rila 4*, Боровец

Локација: во центар на ресортот, спроти Гондолата
Капацитет: 257 соби, 266 студиа
Хотелски содржини: 3 ресторани, лоби бар, коктел бар, ноќен бар, панорама кафе, продавница, затворен базен, фитнес центар, сауна, лекар, фризер, градинка, рент а ски, компјутерски игри конференциска сала, ресторан, лоби бар, затворен базен, парна бања, фитнес, сауна, масажа, пинг понг, интернет просторија.
Опременост на собите: сателитска ТВ, телефон, сеф, бања, балкон. Студиата се попространи со брачен кревет и кревети на спрат, мини кујна и бања со када.

 

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Попуст за рана резервација/уплата:

10% до 15.10

 

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ