Зима 2017/ 2018

Hotel Perelik Supоior 3*, Пампорово

Локација – 12 км од центарот на Пампорово.

Хотелски содржини –  Паркинг, интернет, ресторант.

Опременост на собите – некои од собите имаат поглед кон планина, кабловска ТВ, софа.

ЦЕНОВНИК

Тип на сместување 16.12 – 25.12
  ALL Flexy HB Flexy ALL Flexy

+

Ski pass

HB Flexy

+

Ski pass

Еднокреветна соба 67.10 € 58.30 € 80.30 € 70.40 €
По лице во двокреветна соба        Suпоior 53.35 € 46.75 € 68.75 € 59.95 €
 По лице во Апп со 1 спална соба 66.55 € 57.75 € 79.75 € 69.85 €
По лице во Апп со 2 спални соби 63.25 € 54.45 € 77.00 € 67.10 €
Лице на дополнително легло 41.25 € 35.75 € 55.55 € 48.95 €
Дете 7 – 11,99 години  на редовно легло 36.85 € 32.45 € 48.95 € 43.45 €
Дете 7 – 11,99 години  на дополнително легло 28.05 € 24.75 € 35.75 € 31.35 €
Деца 2 – 6,99 години        на редовно легло 22.55 € 20.35 € 23.65 € 21.45 €

ЦЕНОВНИК

Тип на сместување 26.12 – 02.01
  ALL Flexy HB Flexy ALL Flexy

+

Ski pass

HB Flexy

+

Ski pass

Еднокреветна соба 79.20 € 69.30 € 94.60 € 83.60 €
По лице во двокреветна соба        Suпоior 64.90 € 57.20 € 82.50 € 72.60 €
 По лице во Апп со 1 спална соба 79.20 € 69.30 € 96.80 € 83.60 €
По лице во Апп со 2 спални соби 75.90 € 66.00 € 92.40 € 80.30 €
Лице на дополнително легло 50.60 € 44.00 € 68.20 € 59.40 €
Дете 7 – 11,99 години  на редовно легло 45.65 € 40.15 € 59.95 € 52.25 €
Дете 7 – 11,99 години  на дополнително легло 35.75 € 31.35 € 44.55 € 39.05 €
Деца 2 – 6,99 години        на редовно легло 30.25 € 26.95 € 31.35 € 28.05 €

Во цената е вклучено:
1 ноќевање по лицената избрана услуга, Користење на базен, сауна, фитнес, Користење на Интернет , Ски гардеробер, Трансфер до ски лифтот во 2 правци
Туристичка такса
Доплати:
Божиќна вечера/задолжителна/ – 34.00 € по лице и 23.00 € за дете 2-11,99 години
Новогодишна вечера/задолжителна/ – 57.00 € по лице и 33.00 € за дете 2- 11,99 години
Новогодишна вечера на menu и не е вклучено All inclusive
Попусти:
Дете на дополнително легло до 2 – 6.99 години – бесплатно
Попуст за рана уплата:
15% попуст за резервации до 30.10.2017
10% попуст за резервации до 01.12.2017
Попустот за рана уплата не се однесува на доплатите!

ДОБИВАЈТЕ НОВОСТИ И ПОНУДИ ДИРЕКТНО НА ВАШИОТ Е-МАИЛ

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ