Зима 2018/ 2019

Hotel Lion 4*, Боровец

Локација: на 300 метри од центарот на Боровец, 1Км од ски лифтовите.
Капацитет: 120 стандардни двокреветни соби, 24 студиа и 5 апартмани.
Хотелски содржини: реторан, таверна, лоби бар со камин, пијано и караоке бар, сеф на рецепција, менувачница, сувенирница, масажа, фитнес центар, сауна, џакузи, конференциска сала, паркинг и ски остава.
Опременост на собите: сателитска ТВ, телефон,бања со туш.

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Попуст за рана резервација/уплата:

10% до 31.10

 

Дневни попусти:

7=6; 10=9 ; 14=12 за пристигнувања после 02.03

 

Попустот за рана резервација и дневните попусти се комбинираат

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ