Зима 2018/ 2019

Hotel Iglika Palace 4*, Боровец

Локација: во центарот на туристичкото место Боровец, на 150 метри од ски лифтовите
Капацитет: 26 двокреветни, 3 еднокреветни соби и 10 апартмани.
Хотелски содржини: ресторан, бар, паркинг под надзор, ски сервис, ски школа, фитнес, сауна, доктор, менувачница, масажа, live show.
Опременост на собите: кабелска/сателитска ТВ, телефон, бања, минибар.

 

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Попуст за рана резервација/уплата (не важи за период: 26.12-01.01):

10 % до 31.10

 

 

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ