Лето 2019

ФУРКА

Фурка се наоѓа на стотина километри од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која се среќаваат туристите во ова место е прекрасната плажа. Фурка е комбинација од природни убавини, одлични објекти и мирен ноќен живот. Местото е богато со зеленило, морето е кристално чисто и сино и изгледа совршено во комбинација со околните шуми и планини. Заоѓањето на сонцето е посебно доживување …

Вила ДИНИРА

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила ДИНИРА 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата се наоѓа на само 50 метри оддалеченост од песочната плажа. Освен со својата модерна градба,овој објект може да се истакне и со своите убаво опремени трокреветни и четворокреветни студиа за сместување. Студијата имаат комлетно опремена кујна и клима уред кој е вклучен во цената.

Галерија:

Вила Александер

ПОПУСТИ И СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

Вила Александер 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.03.2019

Вила Александер е оддалечена нa 5 мин пешачење од плажа ,а од центарот на Фурка околу 150м. Се наоѓа на главната улица во Фурка во близина на супермаркетот Масутис која води до централниот дел и убавата градска плажа.

Галерија:

Вила ТЕМЕЛИС

Вила Темелис e објект кој е оддалечен околу 300 метри од градската плажа и 150 метри од центарот на Фурка.
Специфичен е по својата пространост покрај големиот и зелен двор со сопствен базен за деца и за возрасни.
Покрај базенот има кафе-бар. Вилата располага со 1/3 студија, сите опремени со сопствена мини- кујна, клима уред (вклучен во цената), тв и тераса. Во непосредна близина позади објектот има паркинг.

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ