Нова Година 2019

ДУБАИ – НОВА ГОДИНА (7 ноќи)

 

ДУБАИ  – 7 ноќи НОВА ГОДИНА

8 ДЕНА / 7 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ  ПРЕВОЗ
Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете…

 Цена: 900€ (55.620мкд)

Во цената се вклучени следните услуги

  • Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines  директно од Скопје – Дубаи – Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж)
  • Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи
  • 7 ноќевања, 8 дена во одбран хотел,услуга ноќевање со појадок
  • Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич
  • Аеродромски такси
  • Асистенција на аеродром во Дубаи

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

Општи услови за патување

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ