Банско

Apart hotel Winslow Infinity and SPA 3*, Банско

ЦЕНОВНИК

Тип на сместување 16.12 – 27.12

15.01 – 26.01

01.03 – 12.04

BB

04.01 – 14.01

27.01 – 28.02

BB

28.12.2017

03.01.2018

BB

Студио за 2 лица 62.70 € 71.50 € 103.40 €
АПП со 1 спална соба за 2 + 1 лица 77.00 € 93.50 € 136.40 €
АПП со 2 спални соби за 4 + 1 лица 97.90 € 125.40 € 167.20 €
Апп со 3 спални соби  за 6 лица 117.70 € 147.40 € 203.50 €

Во цените е вклучено:
1 ноќевање со појадок по соба
Користење на сауна, џакузи,парна бања,фитнес
Трансфер до гондолата
Интернет на рецепција
Туристичка такса

Минимум престој – 2 ноќевања за период 22.12.2017 – 27.12.2017!
Минимум престој – 3 ноќевања за период 28.12.2017 – 03.01.2018!

Максимум сместување:
Студио – 2 лица
АПП со 1 спална соба – 2 + 1 лица
АПП со 2 спални соби – 4 + 1 лица
Апп со 3 спални соби – 6 лица

Доплати:
Ручек- 9,00 € по лице на ден 5,00 € за дете 6 – 11,99 години
Вечера – 9,00 € по лице на ден и 5,00 € за дете 6 – 11,99 години
Новогодишна вечера /не задолжително/ – 66.00 € по лице и 39.00 € за дете од 2 – 11.99 години

Попуст за рана уплата:
15 % попуст за резервации направени до15.09.2017
10 % попуст за резервации направени до15.11.2017

Попустот за рана уплата не важи за период 23.12.2017 – 03.01.2018!

Дневни попусти:
7=6, 14=11 не важат за период 28.12.2017 – 03.01.2018

Дневни попусти не можат да се комбинираат со попуст за рана уплата!!!
Дневни попусти не се однесуваат на доплатите!

ДОБИВАЈТЕ НОВОСТИ И ПОНУДИ ДИРЕКТНО НА ВАШИОТ Е-МАИЛ

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ