Зима 2017/ 2018

Apart hotel Stream resort 3*, Пампорово

Локација: НА 500 м. од гондолата
Капацитет: 2 студиа, 30 апартмани со 1 спална, 5 апартмани со 2 спални.
Хотелски содржини: лоби бар, 2 ресторан, спа центар ( базен, џакузи, сауна, парна бања, масажа), конференциска сала, билијард сала, пинг понг, фитнес, детско катче, сеф, паркинг.
Опременост на собите:
– Студио – соба со кревет на развлекување или два стандардни кревети,мини кујна ( фрижидер, тостер, микровална, решо, садови).
– Апартман ( 1 спална ) – спална со француски кревет и дневна во продолжение со кујна(фрижидер, решо, тостер, микровална, садови).
– Апартман ( 2 спални ) – 2 спални со француски кревет и дневна во продолжение со кујна(фрижидер, решо, тостер, микровална, садови).
Во цената е вклучено: парна бања, базен, џакузи, фитнес, детски клуб, паркинг превоз до гондолата.

ЦЕНОВНИК

Тип на сместување 04.12 – 21.12

08.01 – 21.01

06.03 – 15.04

BB

22.12 – 28.12

02.01 – 07.01

22.01 – 01.02

11.02 – 05.03

BB

02.02 – 10.02

BB

29.12 – 01.01

BB

По лице во Студио 22.55 € 24.75 € 25.85 € 48.40 €
По лице во  Апп со 1 спална соба 23.65 € 26.95 € 28.05 € 52.80 €
По лице во Апп со 2 спални соби 21.45 € 23.65 € 24.75 € 47.30 €
Еднокреветна соба 36.30 € 39.60 € 41.80 € 77.00 €
Возрасен на дополнително легло 14.85 € 17.05 € 18.15 € 31.35 €
Дете од 6 – 11,99 години на дополнително легло 10.45 € 11.55 € 12.65 € 21.45 €
Дете од 6 – 11,99 години на редовно легло 18.15 € 20.35 € 21.45 € 39.05 €

Во цената е вклучено:
1 ноќевање по лице со појадок
Користење на базен, џакузи сауна,парна бања, фитнес, детско катче, Интернет, паркинг
Ски градеробер
Трасфер до Ски центарот 2 (малина)
Туристичка такса

Минимум престој:
Минимум престој 3 ноќевања за период 29.12.2017 – 01.01.2018

Максимум сместувања:
Студио – 2 лица
Апп со 1 спална – 2 + 2 лица
Апп со 2 спални соби- 4 + 2 лица

Доплати:
Вечера- 9.00 € по лице на ден и 5.50 € за дете (6 -11,99 години) по ден
Божиќна вечера(задолжителна) – 20.00 € по возрасн и 11.00 € по дете (6 – 17,99 години )
Новогодишна вечера(задолжителна) – 60.00 € по возрасен и 30.00 € по дете (6 – 17,99 години )

Попусти:
Деца до 5,99 години – бесплатно

Попуст за рана уплата:
15 % попуст за рана уплата за резервации до31.10.2017
10 % попуст за рана уплата за резервации до30.11.2017
Попустот за рана уплата не се однесува за период 29.12.2017 – 01.01.2018!

 

ДОБИВАЈТЕ НОВОСТИ И ПОНУДИ ДИРЕКТНО НА ВАШИОТ Е-МАИЛ

ИН ТРАВЕЛ

  •   Димитрије Чуповски 26, Скопје

  •    Телефон: +389 2 3121 551

  •    E-mail: info@intravel.com.mk

FACEBOOK

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ